Přeskočit navigaci
CZ vanaivan.cz - CZ EN vanaivan.cz - EN PL vanaivan.cz - PL VI vanaivan.cz - VI ID vanaivan.cz - ID ZH vanaivan.cz - ZH ES vanaivan.cz - ES JA vanaivan.cz - JA RU vanaivan.cz - RU SK vanaivan.cz - SK EO vanaivan.cz - EO DE vanaivan.cz - DE KO vanaivan.cz - KO IT vanaivan.cz - IT HU vanaivan.cz - HU

Vanaivan

...svět nejen pro skauty

Skautská pouť

Přátelé, kamarádi...

 

Rok se sešel s rokem a, věřte - nevěřte, je tomu letos 50 let, co Akela založil oddíl mladých turistů, který později dostal název Stopaři a který se stal v následujících letech základem pro vznik mnoha dalších oddílů, ať už turistických nebo skautských.

Od té doby Stopaři nepřetržitě fungují a vyvíjejí činnost ve stejném duchu, v jakém ho Akela tehdy zákládal. Také proto mohli dospět až do dnešních dní, kdy si Vás nejen jménem Stopařů, ale také ostatních oddílů sdružených ve skautském středisku Kopřivnice, dovoluji pozvat k oslavám tohoto výročí.

Přijměte, prosím, pozvání na přátelské setkání, které proběhne v sobotu 14.9.2013 od 13,00 hod. ve skautském centru Vanaivan v Kopřivnici. Přijďte si s kamarády zavzpomínat na příběhy dávné i nedávné, prohlédnout kroniky, fotografie a filmy a zazpívat nezapomenutelné písničky u táborového ohně.

Občerstvení bude zajištěno, doprovodný program také, stačí jen přijít s dobrou náladou.

Pro bližší informace sledujte old.vanaivan.cz nebo neváhejte napsat email či zatelefonovat.

 

Těšíme se na setkání

 

Kryštof Hyvnar - Kolumbus

 

khyvnar@seznam.cz

tel. 736 457 121

 

http://www.ktkstudio.cz/archiv-studio/zpravodajsky-tydenik/19-cervence-2013/